Servis

 

Náš autoservis ponúka alternatívu voči veľkým autoservisom, najmä svojou pružnosťou, prístupom k svojim zákazníkom, zaujímavými cenami a orientáciou na opravy viacerých značiek automobilov na jednom mieste, pri dodržiavaní štandardov a kvality opráv.

V rámci svojich služieb ďalej ponúka výmenu autoskiel, montáž autoalarmov, elektrických ako i mechanických zabezpečovacích zariadení, servis klimatizácií, záručné a pozáručné prehliadky.

Neoddeliteľnou súčasťou našej činnosti je denný dovoz náhradných dielov, čo v nemalej miere urýchľuje dobu opravy a znamená to doslova všetky služby „pod jednou strechou”.

Pracujeme s profesionálnymi dodávateľmi služieb:

SPIES HECKER
MAXIMA BROKER
PPG
Autoservis

 

Lakovanie vozidiel

V našom autoservise pokytujeme čiastočné a kompletné lakovanie karosérie vozidiel. K dipozícii máme profesionálnu striekaciu kabínu Blowtherm. Pracujeme výhradne s kvalitnými produktami od firmy SPIES HECKER a PPG, vďaka ktorým dosiahneme perfektný výsledok. Realizujeme striekanie malých dielov po výmene, ale aj lakovanie celých karosérií. Vaše vozidlo bude vyzerať ako nové.

Zároveň vieme zabezpečiť aj úpravu spojov a zvarov po oprave podľa požiadaviek výrobcov automobilov.

Lakovanie vozidiel

 

Karosárske práce

U nás v OP Autoservise sú kvalitné služby na prvom mieste. Preto máme profesionálny team odborníkov, ktorý dokážu opraviť akékoľvek poškodenie na karosérií Vášho auta.

Vykonávame odborné opravy motorových vozidiel po haváriách akéhokoľvek rozsahu - opravíme a vrátime do pôvodneho stavu časti karosérie, prípadne aj celú karosériu. Zabezpečíme odtiahnutie vozidla z miesta havárie, obhliadnutie vozidla technikom poisťovne, opravu vozidla až po vybavenie vystavenia krycieho listu poisťovňou.

  • výmena a oprava poškodených častí karosérie
  • vyrovnávanie karosérie na vyrovnávacom ráme
  • meranie a úpravy karosérie
  • zváranie plastov
  • výmena a oprava čelných skiel
  • opravy poistných udalostí
  • oprava preliačín
  • leštenie a ochrana karosérie
Karosárske práce

Objednajte si termín

Náš autoservis ponúka alternatívu voči veľkým autoservisom, najmä svojou pružnosťou, prístupom k svojim zákazníkom, zaujímavými cenami a orientáciou na opravy viacerých značiek automobilov na jednom mieste, pri dodržiavaní štandardov a kvality opráv.